Numer telefonu:

+48 32 42 10 729

Adres e-mail:

biuro@phupolmar.pl zapytaj online

Elementy złączne

Dysponujemy w naszym asortymencie rozległą ofertą elementów złącznych. Znajdują się w niej produkty umożliwiające tworzenie solidnych, szczelnych i trwałych połączeń. Proponujemy artykuły złączne takie jak śruby, nakrętki, podkładki, wkręty, zawleczki oraz inne komponenty. Wszystkie wykonane są z mocnych materiałów, które wykazują odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki zewnętrzne. Niektóre z oferowanych przez nas artykułów mogą być wykorzystane w środowiskach agresywnych.

Posiadamy elementy złączne wykonane z takich materiałów jak stal węglowa, nierdzewna lub kwasoodporna w różnych klasach wytrzymałości, jak: 5.8; 8.8; 10.9; 12.9. Proponujemy nakrętki metalowe, śruby, zawleczki oraz bardzo wiele innych komponentów wykonanych zgodnie z właściwymi normami DIN lub PN, a także ze standardami ISO. Dbając o jak najlepsze dopasowanie produktu do potrzeb Klientów, zachęcamy do sprawdzenia rysunków technicznych wszystkich dostępnych w ofercie przedmiotów.


wróć

Adres P.HU. Polmar:

44-200 Rybnik, ul. Prosta 15

Numer telefonu:

+48 32 42 10 729

Adres e-mail:

biuro@phupolmar.pl
zapytaj online

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.