Numer telefonu:

+48 32 42 10 729

Adres e-mail:

biuro@phupolmar.pl zapytaj online

Szczotki druciane

Nasze przedsiębiorstwo posiada w swojej ofercie również szczotki druciane do powszechnego użytku które można stosować w różnych celach. Są one w stanie usuwać zadziory, a także czyścic spawy i powierzchnie wszystkich elementów. 

Prace wykonywane przy użyciu szlifierek kątowych zaliczają się w rzemiośle i przemyśle do najważniejszych procesów obróbki różnego rodzaju metali. Firma nasza oferuje szeroki asortyment szczotek do szlifierek kątowych.      

Szczotki trzpieniowe są powierzchnie używane w szlifierkach prostych, wiertarkach i urządzeniach stacjonarnych. Szczotki te są stosowane tam gdzie wymagane są precyzyjne efekty w trudno dostępnych miejscach.

 Szczotki okrągłe do szlifierek stołowych służą do usuwania rdzy, czyszczenia,   wygładzania, matowania i zdrapywania. Oferujemy szczotki o kształtach,     rodzajach drutu i jakości odpowiedniej każdego możliwego zastosowania.

 Ręczne szczotki druciane mają uniwersalne przeznaczenie i nadają się do   różnego rodzaju zastosowań m. in. usuwanie rdzy i zadziorów, czyszczenie   spawów                                                                       


wróć

Adres P.HU. Polmar:

44-200 Rybnik, ul. Prosta 15

Numer telefonu:

+48 32 42 10 729

Adres e-mail:

biuro@phupolmar.pl
zapytaj online

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.